БРУННТАЛЛЕР УКРАИНА, ООО

Юридический адрес
03039, г. Киев, ул. Голосеевская, 7, корп. 1, оф. 111
Фактический адрес
03039, г. Киев, ул. Голосеевская, 7, корп.1, оф. 111
Почтовый адрес
03039, г. Киев, ул. Голосеевская, 7, корп.1, оф. 111

Продукция, услуги

Главной целью фирмы «БРУННТАЛЛЕР УКРАИНА» являются: реконструкция существующих животноводческих комплексов (помещения для содержания и откорма молодняка, свинарники, коровники, коровников в свинарники, конефермы), а также здание новых животноводческих комплексов с реализацией современных европейских технологий, комплектация оборудованием собственного производства соответствующих требованиям стандарта CZN EN ISO 9001:2000. На все оборудование поставляется фирмой распространяется гарантия и сервисное обслуживание, цены.

Рекламная информация

Вирішення проблеми забезпечення населення продуктами харчування і промисловості сировиною тваринного походження неможливе без застосування сучасних технологій виробництва продукції тваринництва.
Використання сучасних технологічних рішень дає можливість отримати максимальну кількість екологічно чистої та конкурентоспроможної продукції тваринництва з мінімальними затратами. Це досягається тим, що сучасні технології виробництва продукції тваринництва передбачають суворий контроль на всіх технологічних етапах. Адже технологія обумовлює взаємозв’язок всіх складових процесу починаючи із благоустрою території, системи утримання тварин та мікроклімату в приміщеннях, годівлі тварин, проведення ветеринарно-профілактичних заходів та завершуючи системою видалення і утилізації гною. Виникають запитання: Яка вартість таких технологічних рішень? Який термін окупності? Відповідь: вартість залежить від технології виробництва та від виду тваринницької продукції, а також від того чи технологічний проект буде реалізовано з нуля і під ключ, чи це просто часткова реконструкція, чи може комплектація обладнанням у готові для цього тваринницькі приміщення. Відповідно до цього і варіюватиме термін окупності, в середньому це 3 – 8 років.
Сучасний ринок насичений великою кількістю компаній, від малих і до великих, що пропонують свої послуги для реалізації таких проектів. Залежно від цього пропонується і різна ціна. В такому випадку слід звертати увагу на якість запропонованого обладнання, його апробацію та відгуки попередніх клієнтів, чи це власне виробництво, чи на запропонованому обладнанні лише логотип компанії, чи передбачено сервісне обслуговування та гарантії на запропоноване обладнання.
Отже для подолання багатьох проблем з якими стикаються майже всі сільгоспвиробники пропонуємо європейську якість у чеському виконанні з допомогою фірми БРУННТАЛЛЕР УКРАЇНА.
Фірма має власний проектувальний відділ та співпрацює з відомими проектувальними офісами в м. Пардубіце і Тржебіч. Послуги з поточного ремонту та логістики надаються нашим клієнтам цілодобово. Технологічні та технічні групи працівників компанії забезпечують функціонування вітчизняної продукції з вищого рівня компонентами, що завозяться від виробників з Франції, Іспанії, Данії, Голландії та Німеччини.
Фірма експортує продукцію, перш за все до Австрії, Німеччини, Словенії, Угорщини Словаччини і до Росії. Фірма, також, намагається зайняти місце на ринках Литви та України.
У рамках реалізації сучасних технологічних ліній для тваринництва, на території України у 2009 році в Києві було створено представництво компанії «Brunnthaller-CS s.r.o» – ТОВ «БРУННТАЛЛЕР УКРАЇНА».
У 2009 році укладено договір на реконструкцію тваринницьких приміщень в Полтавській області.
Головною метою фірми «БРУННТАЛЛЕР УКРАЇНА» є: реконструкція існуючих тваринницьких комплексів (приміщення для утримання і відгодівлі молодняку, свинарники, корівники, корівників в свинарники, конеферми), а також будівля нових тваринницьких комплексів з реалізацією сучасних європейських технологій, комплектація обладнанням власного виробництва відповідних вимогам стандарту CZN EN ISO 9001:2000. На все обладнання постачається фірмою поширюється гарантія і сервісне обслуговування, ціни.
Передбачено навчання та підготовка (підвищення кваліфікації) фахівців на підприємствах фірми у чеській республіці.
Також для зручної співпраці замовника з фірмою передбачено кредитування від банків Європи та страхування.

Виды деятельности

Ключевые слова

Коровник, свинарник, конющня, ферма, свинья, корова, навоз, утилизация, реконструкция, кормление, корм, телятник, оборудование, станок, матрас, вентиляция, линия кормления, скребковый транспортер, дом для телят

О компании

Код ЕГРПОУ36790552
Дата регистрации12.11.2009
Дата обновления13.05.2015
Руководитель
Курьята Роман Владимирович — Директор

График работы

Понедельник:
09:00 — 18:00
Вторник:
09:00 — 18:00
Среда:
09:00 — 18:00
Четверг:
09:00 — 18:00
Пятница:
09:00 — 18:00
Чтобы изменить информацию о своей компании
Войдите в личный кабинет
Если вы обнаружили неточность в сведениях о этой компании
Сообщите об ошибке
Чтобы вывести вашу компанию в ТОП Google, наши специалисты грамотно заполнят профиль, напишут уникальные тексты, добавят описания, фото, товары и услуги.

Вопросы и ответы

По данным Единого государственного реестра предприятий и организаций Украины юридическому лицу «БРУННТАЛЛЕР УКРАИНА, ООО» присвоен код 36790552.

Руководителем предприятия «БРУННТАЛЛЕР УКРАИНА, ООО» является Курьята Роман Владимирович, согласно данным Единого государственного реестра предприятий и организаций Украины.

По данным Единого государственного реестра предприятий и организаций Украины юридический адрес предприятия «БРУННТАЛЛЕР УКРАИНА, ООО» — г. Киев, ул. Голосеевская, 7, корп. 1, оф. 111.

По информации полученной из открытых и достоверных источников интернета, у предприятия «БРУННТАЛЛЕР УКРАИНА, ООО» официальный сайт: http://www.brunnthaller.com.ua/

Статус юридического лица по данным Единого государственного реестра (ЕГРПОУ) — зарегистрировано.
Юридический адрес
03039, г. Киев, ул. Голосеевская, 7, корп. 1, оф. 111
Фактический адрес
03039, г. Киев, ул. Голосеевская, 7, корп.1, оф. 111
Почтовый адрес
03039, г. Киев, ул. Голосеевская, 7, корп.1, оф. 111
Телефоны
Напишите свой комментарий — отзыв о работе компании «БРУННТАЛЛЕР УКРАИНА, ООО»
Поделитесь информацией в соцсетях