МЕНСЬКИЙ ЗАВОД ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ, ТОВ

Адрес
15600, Черниговская обл., Менский р-н, г. Мена, ул. Кошевого, 6а
Телефоны

Продукция, услуги

напитки безалкогольные среднегазованные - лимонад натуральный без консервантов на грузинском фруктовом сиропе ”Лагидзе” в ассортименте: Лимон, Тархун, Исинди, Крем-сода, Груша

Рекламная информация

Легендарні лимонади від ЛАГІДЗЕ відтепер і в УКРАЇНІ

ДП ”Менський завод безалкогольних напоїв” вперше в Україні з дозволу, за техологією та з сиропу Компанії «Лагідзе» (Тбілісі, Грузія) розпочав розлив легендарного грузинського лимонаду.

Історія лимонадів Лагідзе почалася в XIX столітті в Кутаїсі. В 1887 році учень аптекаря Митрофан Лагідзе, почав експерименти по створенню натуральних сиропів з плодів та фруктів. У 1900 році він відкрив невелику фабрику з виготовлення сиропів, а в 1927 році — завод в Тбілісі, який і донині працює під керівництвом його онука — Торніке. «Води Лагідзе» — володарі медалей на виставках Петербурга і Відня в 1913-14 р. р. Їх популярність була приголомшливою. У 30-х рр… Лагідзе викликали до Сталіна. Його звинувачували в тому, що при виробництві своїх напоїв він використовував якусь тайну технологію. Щоб спростувати чутки, він приготував лимонад прямо у нього на очах і попросив порівняти з магазинним. «Ніякої різниці», — заявив Сталін, і додав з посмішкою: «І таємниці ніякої». Вождь любив ці лимонади і пригощав ними глав інших держав. Під час Другої Світової війни вони були доставлені на конференцію до Тегерана і в Ялту. Черчиллю лимонад сподобався, а Рузвельт спеціально замовив для себе 1000 пляшок.

Коли президент США Гаррі Трумен дав Сталіну спробувати кока-колу, він, недовго думаючи, викликав Митрофана Лагідзе, який у відповідь створив «Дюшес». Сталін призначив Лагідзе головним консультантом з безалкогольних напоїв СРСР. У збірнику рецептур 90% рецептів належать йому. Коли в кінці життя у нього спитали про секрет напоїв, старий показав стовпившимся біля ліжка колегам кінчик язика – вся справа у смаку.

Лимонади приготовані за оригінальним рецептом, не містять консервантів, термін реалізації 28 діб.

ЛИМОНАДИ ЛАГІДЗЕ –

Смак незмінений часом

Высшая организация

НПК Інвести

Маркетинговая информация

Торговые марки
Грузинський рецепт 1887 (Україна)
Страны импортаГрузія

Виды деятельности

О компании

Код ЕГРПОУ36274348
Дата регистрации07.12.2010
Дата обновления01.03.2019
Руководитель
Свириденко Александр Ильич — председатель правления
Бухгалтер
Свириденко Александр Ильич
Год основания
2009
Количество сотрудников 1 чел.

График работы

Понедельник:
09:00 — 18:00
Вторник:
09:00 — 18:00
Среда:
09:00 — 18:00
Четверг:
09:00 — 18:00
Пятница:
09:00 — 18:00
Суббота:
09:00 — 18:00
Чтобы изменить информацию о своей компании войдите в кабинет
Если нужно обновить информацию об этой компании на UA-REGION, сообщите нам с помощью формы
Согласно информации в Едином государственном реестре юридических лиц, физических лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЕГР) статус юридического лица зарегистрировано

Вопросы и ответы

По данным Единого государственного реестра предприятий и организаций Украины юридическому лицу «МЕНСЬКИЙ ЗАВОД ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ, ТОВ» присвоен код 36274348.

Руководителем предприятия «МЕНСЬКИЙ ЗАВОД ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ, ТОВ» является Свириденко Александр Ильич, согласно данным Единого государственного реестра предприятий и организаций Украины.

По данным Единого государственного реестра предприятий и организаций Украины юридический адрес предприятия «МЕНСЬКИЙ ЗАВОД ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ, ТОВ» — Черниговская обл., Менский р-н, г. Мена, ул. Кошевого, 6а.

По информации полученной из открытых и достоверных источников интернета, у предприятия «МЕНСЬКИЙ ЗАВОД ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ, ТОВ» официальный сайт: https://mzbn.uaprom.net/

Статус юридического лица по данным Единого государственного реестра (ЕГРПОУ) — зарегистрировано.
Адрес
15600, Черниговская обл., Менский р-н, г. Мена, ул. Кошевого, 6а
Телефоны
Напишите свой комментарий — отзыв о работе компании «МЕНСЬКИЙ ЗАВОД ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ, ТОВ»
Поделитесь информацией в соцсетях