Каталог предприятий Украины

ВЕТКО-К, ООО

03027г. Киев, просп. Голосеевский, 93, к. 306
Телефон основной:(044) 5876058
vetko@ukr.net

О компании

Руководитель:Брызгало Владимир Николаевич
Год основания:2002

Банковские реквизиты

Код ЕГРПОУ:34422993

Время работы

Понедельник: от 09:00 до 18:00
Вторник: от 09:00 до 18:00
Среда: от 09:00 до 18:00
Четверг: от 09:00 до 18:00
Пятница: от 09:00 до 18:00

Деятельность предприятия

Отрасли по КВЭД

Продукция, услуги

Білково-вітамінні добавки для тварин та птиці, кормові добавки: амінокислоти, ферменти, підкислювачі, ароматизатори, вітаміни та ін; обладнання: поїлки, годівниці, лампи ІЧ, системи утримання, інш.

Рекламная информация

Пропонуємо Вашій увазі мінерально-вітамінні добавки виробництва ТОВ „Ветко-К”.
Для рентабельного та технологічного ведення тваринницької галузі велике значення має організація повноцінної годівлі, адже приблизно 70% витрат складають витрати на корми.
З метою забезпечення потреб як окремих господарів, так і великих господарств якісними та безпечними кормами була створена компанія «Ветко-К», основним напрямком діяльності якої є виробництво білково-вітамінних добавок (БВД) та мінерально-вітамінних добавок (МВД) для сільськогосподарських тварин та птиці.
Основний акцент у роботі при цьому було зроблено на безпечність продукції. Якщо поняття якості на сьогоднішній день стало аксіомою для більшості компаній кормової індустрії, то критерій безпечності не завжди дотримується. В гонитві забезпечення високої продуктивності досить часто використовуються кормові антибіотики та інші штучні стимулятори росту.
Втілення передових досягнень сучасної науки та практичного досвіду у продуктах компанії «Ветко-К» дозволило повністю відмовитись від будь-яких стимуляторів росту. До складу наших білково-вітамінних добавок входять тільки перевірені якісні компоненти, які є природними для організму.
Спеціально розроблені рецептури кормів дозволяють готувати безпосередньо в умовах господарства на основі власної зернової бази збалансовані комбікорми для всіх видів тварин та птиці з врахуванням їх віку та фізіологічного стану.
Основною метою діяльності компанії є забезпечення високої прибутковості у підприємств-клієнтів. Для досягнення цієї мети ТОВ «Ветко-К» не просто пропонує своїм клієнтам кормові добавки власного виробництва, а й дає рекомендації по їх оптимальному використанню. Завдяки власному виробництву є завжди можливість підкоректувати раціони годівлі під кормову базу господарства, яка може з якихось причин змінитись.
Чисельні дослідження кормової бази господарств з різних регіонів України дають можливість розробляти раціони комбікормів з оптимальною забезпеченістю поживними речовинами. А постійний моніторинг та аналіз кормових добавок, які використовуються в Україні та за кордоном дозволяє підбирати тільки ті з них, що мають максимальний ефект на продуктивність тварин та не чинять шкідливої дії на організм тварин та людини.
Основною ж відмінністю кормових добавок компанії «Ветко-К» є відсутність штучних стимуляторів росту (антибіотиків, гормонів і т.п.) і наявність у їх складі пробітиків – компонентів, які забезпечують колонізацію кишечнику тварин з перших порцій корму корисною мікрофлорою, та пребіотиків – речовин, що сприяють розвитку корисної мікрофлори кишечнику.
Завдяки всім цим факторам та вдало підібраним компонентам є можливість отримувати високоякісну продукцію, яка, згідно відгуків клієнтів, має гарні смакові якості.
А максимальне використання якісної вітчизняної сировини та ноу-хау компанії дозволяють робити продукцію доступною споживачу за рахунок відсутності митних зборів та транспортних витрат, які значно здорожують аналогічну продукцію зарубіжного виробництва.
Крім того, спеціалісти компанії «Ветко-К» проводять постійний моніторинг за поголів’ям господарств-клієнтів, слідкують за епізоотичним станом. При необхідності, розробляють програми профілактики та лікування тварин, консультують та допомагають у виборі ветеринарних препаратів.
Завдяки тісним зв’язкам з вітчизняними та зарубіжними партнерами по обслуговуванню сільськогосподарських підприємств є можливість допомагати господарствам у виборі оптимальних технологій утримання та годівлі тварин.
Завжди раді Вам допомогти та відповісти на додаткові запитання, які можуть у Вас виникнути

Служебная информация

Профиль редактировал:Новицкий Константин Мирославович
Электронная почта:vetko@ukr.net
Дата проверки:01.12.2017

03027, г. Киев, просп. Голосеевский, 93, к. 306
Телефон основной:(044) 5876058
vetko@ukr.net

Юридический адрес на карте

Геокодирование

Отзывы о компании