Каталог предприятий Украины

АВТОШКОЛА ВОДИТЕЛЬСКОГО МАСТЕРСТВА ТАРАСА РЕГИ

РЕГА Т. П., ФЛП

79040м. Львів, вул. Конюшинна, 30
Фактический адрес:79040, м. Львів, вул. Конюшинна, 30
Телефон основной:(032) 2902606
Телефоны контактные:(098) 4441240
taras.rega@rally.in.ua
Сайт:

О компании

Руководитель:Рега Тарас Петрович — директор

Банковские реквизиты

Код ЕГРПОУ:3035523294

Время работы

Понедельник: от 09:00 до 18:00
Вторник: от 09:00 до 18:00
Среда: от 09:00 до 18:00
Четверг: от 09:00 до 18:00
Пятница: от 09:00 до 18:00
Суббота: от 09:00 до 18:00

Деятельность предприятия

Продукция, услуги

В залежності від вашого досвіду та побажань ми пропонуємо багаторівневу систему навчання:
- Початковий курс - Розрахований на водіїв без досвіду керування або на тих, які почали робити перші кроки у водінні. У нас навчання початківців відбувається за спеціальною програмою, розробеною фахівцями нашої автошколи. У нас навчання початківців відбувається за спеціальною програмою, розробленою фахівцями Школи водійської майстерності, що і є основною відмінністю від звичайних автошкіл Львова. Курс включає в себе практичні заняття, на яких Ви освоюєте техніку і навики безпечного керування автомобілем. Основний акцент буде приділятися розвитку навиків, які дозволяють перейти від управління «органами керування» до керування автомобілем та прогнозування дорожньої ситуації, що дасть можливість вільно і впевнено почуватись поміж інших учасників руху. Перевага нашої автошколи це: високий професіоналізм, спеціальна методика, сучасна навчальна база, індивідуальний підхід. Обираючи індивідуальну програму ми максимізуємо ефективність занять, тим самим зменшуючи їх кількість. За рахунок цього Вам потрібна менша кількість часу для досягнення бажаного результату.

- Безпека руху - Наша нова програма має на меті навчити Вас передбачати і уникати можливі перешкоди, які чекають на кожного водія на дорогах загального користування. Адже, попереджений - означає озброєний! У нашому випадку - це вміння заздалегідь побачити перешкоду та вчасно прийняти рішення, яке дозволить уникнути пасток, що утворюють інші учасники руху (раптова зупинка маршрутки, перехід дороги пішоходом у не відведеному для цього місці, ремонтні роботи).
- Основний курс - Розрахований на водіїв зі стажем, які хочуть підвищити свій рівень майстерності та спрямована на контраварійну підготовку водія.Програма «Основного курсу», розроблена нашою автошколою, спрямована на покращення навиків водія, умінню правильно оцінювати дорожню ситуацію, не потрапляти у аварійні та небезпечні ситуації. Вона дає можливість попробувати себе у екстремальних ситуаціях за допомогою професійних тренерів, проаналізувати власну поведінку і дії при виконанні поставленої вправи. Фахівці автошколи озброять Вас потрібними навиками і знаннями для досягнення більшої впевненості та уникнення неприємних моментів на дорозі.
- Зимовий курс - Існує для адаптації водіїв до зимових умов керування. Під час проходження цього курсу Ви вивчаєте прийоми стабілізації автомобіля при заносі (задньої осі) і зсуненні (передніх коліс), вчитесь максимально ефективно гальмувати на слизькій поверхні. Також ми пропонуємо імітацію різних критичних ситуацій та набуття навиків виходу з них.
- Професійний курс - Стати професійним водієм можна двома способами. Перший – на власному досвіді, помилках та аваріях. Другий – пройти навчання у професіоналів, що володіють секретами і прийомами вищої водійської майстерності. У професійному курсі ми навчаємо різних прийомів спортивного водіння та контраварійним навикам, розвиваємо реакцію і чіткість дій водія. Курс розрахований на активних водіїв, які прагнуть бути досвідченішими, кращими і швидшими.

Рекламная информация

Ми не видаємо посвідчення водія, у нас немає навчальних класів - ми не працюємо за програмою звичайної автошколи. Однак ми єдина організація у Львові, яка професійно надає послуги з підвищення рівня водійської майстерності та розвитку контраварійних навиків.
Життя сучасної людини не може обходитись без автомобіля, і значну частину його вона витрачає на переїзди. З кожним днем на вулицях стає все більше і більше авто, а наші дороги, на жаль, бажають кращого. Це у свою чергу вимагає ще більше уваги, вмінь і навиків у водія. А чи впевнені Ви, що Ви добрий водій не за стажем водіння, а за реальними навиками? Ми пропонуємо безкоштовний пробний урок у безпечних умовах.

Служебная информация

Профиль редактировал:Ільчишин Оксана
Электронная почта:taras.rega@rally.in.ua
Дата проверки:21.02.2011

79040, м. Львів, вул. Конюшинна, 30
Фактический адрес:79040, м. Львів, вул. Конюшинна, 30
Телефон основной:(032) 2902606
Телефоны контактные:(098) 4441240
taras.rega@rally.in.ua
Сайт:www.rega.lviv.ua

Фактический адрес на карте

Геокодирование

Отзывы о компании